Fryzury

Fryzury Dody w programie "Jaka to Melodia": Która lepsza?

norma_jeane
25.10.2011 16:00
A A A Drukuj
Doda na nagraniu

Doda na nagraniu "Jaka to melodia?" (Kolaż Lula.pl)

Podczas nagrań do programu - "Jaka to Melodia", Doda zaprezentowała dwie różne stylizacje i dwie różne fryzury. która z nich jest według was ciekawsza?

Dorota Rabczewska wzięła udział w nagraniach do nowych odcinków programu "Jaka to Melodia". Artystka jak zawsze prowokowała swoim strojem i charakteryzacją. Dla nikogo nie jest to zresztą już niczym zaskakującym.

Oprócz kostiumów, które miała na scenie Doda, zwróciliśmy uwagę również na jej fryzury. W pierwszej części występu - piosenkarka (a raczej jej stylistka) zdecydowała się na wysoko upięty koński ogon, najprawdopodobniej zagęszczony treską. Miękkie loki opadały luźno na ramiona i w całej fryzurze nie byłoby nic szczególnie niezwykłego, gdyby nie skręcony w  koczka warkocz na czubku głowy. Uformowany w koronę prezentował się dość ciekawie.

W drugiej stylizacji Doda postawiła na modne upięcie w stylu retro. Fryzur z wykorzystaniem bandamki jest kilka, a każda z nich wygląda niesamowicie kobieco. Poza tym, niewątpliwym plusem jest to, że oprócz widowiskowych występów na scenie - wy możecie ją nosić na co dzień do mniej spektakularnych stylizacji. Warto jednak, by tak jak w przypadku Dody - włosy miały dużą objętość. Efekt będzie znacznie prezentował się znacznie ciekawiej.

Jak wy oceniacie obie fryzury?

Która według was wygląda lepiej?

Doda

Zobaczcie również:

Makijaż jak u lalki. Małgosia Bela w Grazia France

Małgosia Bela w sesji dla Grazia France

PYTANIE Która fryzura Dody podoba wam się bardziej?

 Ciekawiej wygląda fryzura z warkoczem
 Bardziej przypadła mi do gustu fryzura z bandamką
 Obie są ciekawe i pasują do Dody

Zobacz więcej na temat:

  • 2
  • 4
Komentarze (8)
Zaloguj się lub komentuj jako gość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane
Najczęściej czytane