Odważna fryzura Patrycji Kazadi - hit, czy kit?

norma_jeane
27.03.2011 08:35
A A A
Patrycja Kazadi

Patrycja Kazadi (EAST NEWS/VIPHOTO)

Na piątkowym pokazie nowej kolekcji firmy Ochnik - Patrycja Kazadi pojawiła się w dość nietypowej fryzurze. Jak ją oceniacie?

W ostatnim czasie tempo pracy i rozrój kariery Patrycji Kazadi ruszyły do przodu. Nic dziwnego, że chce utrzymać się na fali. W końcu to jej przysłowiowe 5 minut. Na piątkowym pokazie nowej kolekcji firmy Ochnik pojawiła się w dość ekstrawaganckiej fryzurze, która niewątpliwie przyciągała uwagę.

Patrycja lubi oryginalne stylizacje, jest odważna jeśli chodzi o ich dobór. To plus. Jednak dobranie szalonego uczesania do niezbyt wyszukanej stylizacji nie należy do najbardziej udanych połączeń. Niestety wybrana przez Patrycję "kreacja" wygląda dość tandetnie...

Powróćmy jednak do uczesania. Na plus ocenimy wałeczek zrobiony z grzywki. Retro fryzury powróciły ostatnio w wielkim stylu! Minusem jest wygolony bok głowy, w dodatku ufarbowany na blond. Pomysł już trochę wyczerpany. Jeśli celem było zwrócenie uwagi - udało się, jeśli zrobienie wrażenia? Już mniej.

Jaka jest wasza ocena?

Patrycja Kazadi

lans gwiazd

Zobaczcie też:

Bob wcale nie musi być nudny

Keira Knightley i Scarlett Johansson

Zobacz więcej na temat:

 • 1
Komentarze (20)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • lulucorporation

  Oceniono 3 razy 3

  no nie wiem... ma w sobie cos oryginalnego... ale ja bym takiej nie chciała

 • candyabsynth

  Oceniono 2 razy 2

  to juz bylo -pomieszanie modnych ostatnio pin-upowych grzywek , z oklepanym juz wygolonym boczkiem. denerwuje mnie to juz,

 • malina1994

  Oceniono 2 razy 2

  kit

 • ksieznat

  Oceniono 3 razy 1

  A mnie się podoba. Ciuchy wyglądają wprawdzie na znoszone, ale kurtka super. Jeśli zaś chodzi o samą fryzurę, uważam, że to świetne połączenie stylu pin-up z nowoczesnym, buntowniczym. Myślę, że to świetnie pasuje do Patrycji.

 • wybielacz

  Oceniono 3 razy 1

  Wygląda po prostu niekorzystnie. Nasuwa mi się skojarzenie, że wygląda tak jakby jechała kabrioletem i grzywkę wywiało jej tak mocno, że nie układa się normalnie... W dodatku wygląda na przetłuszczoną...

 • peace

  Oceniono 1 raz 1

  mi się nie podoba

 • sayblahblahblah

  Oceniono 1 raz 1

  nie, zdecydowanie jestem na nie! chociaż ubrała się całkiem fajnie.

 • tomasz741

  Oceniono 2 razy 0

  bardzo mi się podoba ta fryzura

 • nika244

  0

  niby retro ale do tego ten wygolony bok i to jeszcze chyba przemalowany na blond, moim zdaniem za duzo, retro styl-super, wygolony bok-ok ale do tego blond - to juz za dużo!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane
Najczęściej czytane
Bestsellery