Nie czytasz etykiet na kosmetykach? Historia tej dziewczyny sprawi, że już nigdy o tym nie zapomnisz...

Agnieszka Hildebrand
26.01.2016 09:24
A A A
Dziewczyna zafarbowana przez kosmetyki z Lush

Dziewczyna zafarbowana przez kosmetyki z Lush (Screen Twitter.com @abishenton/ Lush)

Niektórych kosmetyków można używać na wiele różnych sposobów. Niestety, część powinna być używana tylko w sposób zalecany przez producenta. Ta dziewczyna boleśnie się o tym przekonała...

Lush to znana na świecie marka specjalizująca się w ręcznie robionych kosmetykach pielęgnacyjnych. Większą częścią ich asortymentu są produkty do kąpieli, przede wszystkim mydła i bomby tworzące bąbelki. Często są one do siebie bardzo podobne i dopiero dokładne przeczytanie etykietki upewni nas, jak dobrze skorzystać z naszej nowej zdobyczy.

Abi Shenton z Wielkiej Brytanii przekonała się o tym dość... kolorowo. Dziewczyna myślała, że różowa kulka Razzle Dazzle jest mydłem i ochoczo natarła nią całe ciało i twarz. Gdyby przeczytała naklejkę na opakowaniu wiedziałaby, że pachnący kosmetyk to tak naprawdę olejek do kąpieli. Abi powinna wrzucić go do wanny pełnej wody i pozwolić mu się rozpuścić. Gdyby zrobiła to tak, jak powinna, różowa byłaby woda, a nie jej skóra.

Zgubne skutki pomijania etykietekScreen Twitter.com @Abishenton

Całe szczęście dzięki kilku szybkim radom od pracowników Lusha, kilku kąpielom i pilingom z cytryną, Abi odzyskała swój naturalny kolor skóry. To chyba jedno z lepszych ostrzeżeń, które przypomni o dokładnym czytaniu etykiet produktów, które maja kontakt ze skórą.

Przy okazji wiemy już, jak bezpiecznie zamienić się w świnkę Pepę. Zdarzyła wam się kiedyś podobna, kosmetyczna wpadka?

Zobacz więcej na temat:

 • 21
 • 14

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Komentarze (18)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: popijajac_piwo

  Oceniono 61 razy 37

  "Dziewczyna myślała"

  Błąd w założeniach...

 • Gość: lana

  Oceniono 27 razy 17

  Ten 'news' to copy-paste! Co najmnniej 4 dni temu pojawil sie w zeberce!
  Dlaczego 'Lula' nie pisze wlasnych artykulow?! A moze pracujecie w kilku roznych portalach i raz jeden, raz drugi 'obdarowujecie' przejrzalym artykulem?

 • Gość: Agatka

  Oceniono 16 razy 14

  W czasach mojego dzieciństwa Nivea produkowała krem i pastę do zębów w jednakowych niebiesko-białych tubach. Moja babcia wychodziła bardzo wcześnie do pracy i z reguły bardzo się spieszyła z rana. I zimowym porankiem natarła twarz Niveą z tuby, nadziała szybko lisią czapę na głowę i pobiegła do tramwaju. Dopiero po przyjeździe do biura zobaczyła powód, dla którego tak bacznie obserwowali ją pasażerowie porannej komunikacji miejskiej...

 • Gość: olka

  Oceniono 17 razy 11

  Dosc kopiowania!
  Zenujace jesescie w tej LULI

 • Gość: marengo2016

  Oceniono 25 razy 9

  Idiotka.

 • pawelekok

  Oceniono 6 razy 6

  Słynna anegdota o jednej pani, która przed wizytą u ginekogologa zamiast aeorozolem spryskała sobie gaik brokatem. A lekarz się dziwił, że tak się dla niego wystroiła.

 • Gość: alpepe

  Oceniono 15 razy 5

  Promujecie jakieś debilne white trashe?

 • cometto

  Oceniono 3 razy 3

  Ja raz umyłem zęby kremem, ale nietrzeźwy byłem.

 • Gość: anes

  Oceniono 2 razy 2

  ........szkoda, ze olejek nie byl niebieski....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX