Siostra Kate Moss zaczyna karierę w modelingu!

Nat
15.11.2011
A A A
Siostra przyrodnia Kate Moss - Lottie Moss

Siostra przyrodnia Kate Moss - Lottie Moss (Vogue UK / mat. prasowe Strom Models)

Dzięki zdjęciom z wesela Kate autorstwa Mario Testino, świat dowiedział się o istnieniu Lottie - pięknej siostry przyrodniej ikony.

Można by przypuszczać, że kimkolwiek jest siostra Kate Moss, jej czas na start w modelingu już minął. Nic bardziej mylnego, Charlotte Moss ma zaledwie 13 lat i bliżej jej wiekowo do siostrzenicy Lily Grace Moss niż do sławnej siostry. Lottie jest córką ojca Kate, Petera Moss i jego aktualnej żony Inger. Mama początkującej modelki ma sporo wątpliwości i chciałaby przystopować karierę córki, co najmniej do 14. urodzin. Peter Moss wydaje się bardziej otwarty - w końcu już raz to przeżywał (Kate stawiała pierwsze kroki w wieku 14 lat).

Na weselu śliczna druhna zwróciła uwagę gości ze świata mody. Chwaliła ją Carole White, agentka niegdyś reprezentująca Naomi Campbell. White zachwycała się, że Lottie ma urodę klasycznej angielskiej róży (cokolwiek by to miało znaczyć). Ale to Sarah Doukas ze Storm Models zaprosiła małą Moss na zdjęcia próbne.

Siostra przyrodnia Kate Moss - Lottie Moss

Lottie stanęła przed obiektywem Andrei Carter-Bowman. Efektem jest czarno-biała sesja, nawiązująca do stylu sławnej siostry - Charlotte ubrano w takie festiwalowe boho. Na razie odbyły się tylko zdjęcia próbne, ale przystąpienie Lottie do Strom wydaje się tylko kwestią czasu i wahania pełnej obaw macochy Kate. Lottie powinna też urosnąć, ale na to ma jeszcze sporo czasu.

Świeża uroda Brytyjki zachwyca, choć na wielu zdjęciach wygląda na znacznie starszą niż 13 lat. Jest podobna do Kate, ale bardziej słodka. Trochę brakuje jej zadziorności, która doprowadziła niezbyt wysoką siostrę na szczyt. Lottie jest prześliczna, ale czy ma w sobie to coś -  tajemnicę, która odróżnia modelkę od zgrabnej dziewczyny? Tego na razie się nie dowiemy - zdjęcia próbne ze Strom są nierówne. Na niektórych Lottie hipnotyzuje, a na innych wygląda dość banalnie.

A jak Wy uważacie? Czy Lottie to śliczna siostra ikony modelingu czy przyszła top modelka?

Zobacz Lottie w GALERII

Zobacz też:

Tali Lennox - jak radzi sobie w modelingu córka Annie Lennox?
Nowy lookbook Mango - listopad 2011

PYTANIE Lottie Moss:

 Zrobi karierę, wydaje się świetna.
 Na razie trudno powiedzieć, czekamy na więcej zdjęć.
 Jest mniej interesująca od siostry, więc szybko przepadnie.

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (10)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kuriozum

  Oceniono 1 raz 1

  Nie widzę potencjału. Zdjęcia Kate z początku kariery były niesamowite, a ta sesja wydaje mi się dość pospolita. Jeśli Lottie zrobi karierę, to tylko dzięki siostrze.

 • bugatti

  Oceniono 1 raz 1

  Przeciętna uroda, bez przesady z tym zachwytem.

 • malina1994

  0

  Na razie trudno powiedzieć, czekamy na więcej zdjęć.
  jest jeszcze za młoda ;p

 • pata.m

  0

  Ładna, ale bardziej mi się podoba Kate.

 • karlaka

  0

  Ma przyjemniejszą fizys od Kate, ale za to jest mniej charakterystyczna.

 • paulinqa

  Oceniono 2 razy 0

  Kate ma bardziej interesującą urodę od Lottie. Lottie wydaje mi sie być podobna do Aly Mischelki .Ale trzeba poczekac może jeszcze zaskoczy nas dalszym ciąagiem kariery modowej.

 • marietta7

  Oceniono 2 razy 0

  Trudno ocenić jej urodę. Wydaje mi się jednak, że Kate nawet patrząc mocno wstecz była jakaś taka bardziej inetresująca. Coś było w jej twarzy niezwykłego. Nawet nie można zaliczyć tego czegoś w kategoriach piękna lub nie.

 • mimimimi

  Oceniono 2 razy 0

  na razie trzeba poczekać z 2 lata, żeby móc ocenić wymiary i wzrost, co prawda popularność może sprawić, że na ewentualne braki w centymetrach lub nadmiar w kilogramach niektórzy przymkną oko, ale jednak w jakieś przyzwoite ramy wymiarowe musi się wpisać; jak dla mnie na razie jest ładną dziewczynką o niezbyt "modelkowej" twarzy; na ostatnich zdjęciach z sesji biało-czarnej, gdzie pozuje en face przypomina mi trochę Britney Spears

 • jaaga111

  Oceniono 2 razy -2

  Ładna dziewczynka, ale faktycznie brakuje jej tej iskry, zadziorności, którą miała Kate. Moim zdaniem nie ma potencjału na miarę Kate Moss, choć może z wiekiem rzeczywiście coś się zmieni.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX