Wyjazd z Anją Rubik na pokaz do Paryża wylicytowany za ponad 53 tys. zł na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Co dokładnie jest w pakiecie?

redakcja
18.01.2016 14:01
A A A
Anja Rubik, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Anja Rubik, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (D'vision)

Zwycięzca aukcji pojedzie z Anją na paryski tydzień mody i zasiądzie w pierwszym rzędzie tuż obok supermodelki. Ale to nie wszystko!

Chyba nikt się nie spodziewał aż takiego zainteresowania pokazem mody. W końcu wśród rzeczy wystawionych na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pojawiły się i narty z autografem prezydenta Polski, Andrzeja Dudy, i trening z Ewą Chodakowską, czy wizyty na planie popularnych polskich seriali. Jednak wszystkie te oferty pobiła oferta supermodelki. Anja Rubik wystawiła na aukcję zaproszenie na paryski pokaz swojego przyjaciela, projektanta Anthony'ego Vaccarello. Co więcej, osobie, która wylicytuje zaproszenie, modelka będzie towarzyszyć i usiądzie obok niej w pierwszym rzędzie.

Jak się właśnie dowiedziałyśmy, oferta Anji sprzedała się za bagatela 53 300 zł. Dla porównania: narty prezydenta Andrzeja Dudy sprzedały się za 17 000 zł, trening personalny z Chodakowską jest obecnie wyceniany na 21 500 zł,  album od pary prezydenckiej Bronisława i Anny Komorowskich na 1740 zł, zakupy u boku blogerki modowej Jessiki Mercedes Kirschner na 9000 zł, a przygotowanie pokazu mody u boku choreografki Kasi Sokołowskiej na 3 475 zł.

Co dokładnie znajduje się w ofercie Rubik?

Poza swoim towarzystwem i miejscem w pierwszym rzędzie, modelka gwarantuje także nocleg w dwuosobowym pokoju w pięciogwiazdkowym hotelu w Paryżu oraz przelot dla dwóch osób z Polski do Francji. We wpisie na Facebooku Anja zdradziła także, że zwycięzcę licytacji zaprowadzi za kulisy pokazu, tak by mógł osobiście poznać projektanta.

Warto przypomnieć, że na pokazach projektantów tej rangi, co Anthony Vaccarello, pojawiają się nie tylko ikony świata mody, jak Anna Wintour, ale także największe hollywoodzkie gwiazdy.

Zwycięzcy możemy więc tylko pozazdrościć i życzyć świetnej zabawy!

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (16)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Ania R

  Oceniono 54 razy 50

  Jedyna tak rozbudowana i wartościowa oferta, oczywiście dla osób zainteresowanych modą. Widać, że nie wyciągnęła ze składzika starej książki, nieużywanego sprzętu czy zakurzonej pamiątki z wakacji, tylko zainwestowała w coś "ekstra" ze swojej działki. Nie dziwię się, że jej aukcja zarobiła tak dużo.

 • Gość: fv

  Oceniono 58 razy 48

  super, gdybym miała taka kasę, to bym licytowała; i dzieciaczki mają nowy sprzęt i ja wyjątkowe doswiadczenie

 • Gość: ad

  Oceniono 27 razy 19

  "trening personalny z Chodakowską jest obecnie wyceniany na 21 5000 zł"
  WOW trening za 215 tysięcy???

 • Gość: marcowa

  Oceniono 15 razy 15

  cieszę się, że ludzie wspierają tak hojnie wielką orkiestrę :)

 • Gość: an

  Oceniono 22 razy 14

  "...oferta Anji sprzedała się za bagatela 53 3000 zł" - chyba ktoś musi wrócić do podstawówki na lekcje matematyki...

 • Gość: Gosc

  Oceniono 12 razy 12

  A czy redakcja Luli umie liczyc zera?

 • Gość: 53tys

  Oceniono 10 razy 10

  Jestem ciekawy kto pisał ten artykuł. W tytule 53tys. a w dalszej części kwota rośnie dziesięciokrotnie. Może ktoś sprostuje!!!

 • Gość: raz23

  Oceniono 12 razy 8

  Jaaa ale super! Też bym tak chciała!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX