Alexa Chung skromnie na London Fashion Week

22.09.2010 09:37
A A A
Alexa Chung na London Fashion Week

Alexa Chung na London Fashion Week (fot. East News)

Alexa pojawiła się na pokazie Burberry Prorsum w skromnej militarnej sukience.

Brytyjska gwiazda i ikona mody dyktuje trendy już od kilku lat. Jej obecność na londyńskim tygodniu mody była pewnikiem. To, co interesowało wszystkich wielbicieli Alexy to stroje, w których będziemy mogli ją podziwiać. Na pokaz Burberry Prorsum wybrała się w zaskakująco skromnym ubraniu.

Ocena Luli: 9

Prostą militarną sukienką Alexa podkręciła ciekawymi dodatkami. Nam podoba się zdobiona ćwiekami mała torebka na długim pasku i pierścionki w ilości XXL! Cała stylizacja zasługuje na wysoką oceną - Alexa, inaczej niż inne gwiazdy podczas tygodni mody, nie próbuje za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagi kontrowersyjnym strojem. W efekcie to właśnie jej skromna stylizacja przyciągała wzrok.

PYTANIE Co sądzisz o stylizacji Alexy?

 Bardzo mi się podoba - skromna, ale elegancka!
 Jest ok, ale nie powala na kolana.
 Nuda do kwadratu!

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (26)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  Do komentarza poniżej: dziwisz się niekonsekwencji? Ja coraz częściej mam wątpliwości czy osoby tutaj piszące notki, bo artykułami tego nie nazwę, znają się na modzie i czytają swoje teksty przed publikacją

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  "pierścionki w ilości XXL" ktokolwiek pisze te głupoty wstydzi się nawet podpisać. XXL to rozmiar nie ilość!

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  Znowu pewna niekonsekwencja z Waszej strony. Jak ma się pierwsza część opisu do drugiej? a tytuł stylizacji dnia do oceny???

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  Zbyt skromnie? Be-ze-dura. London Fashion Week za dnia nie wymaga wcale sukni jak na czerwony dywan. Alexa wyglada bosko, zreszta to u niej norma!

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  wow genialnie w moim odczuciu jedna z jej najlepszych stylizacji i jak pięknie podkreślina talia, linia bioder, sukienka boska ten maleńki kołnierzyk, ten kolor...a czy duł jest nie wykończony? od kogo tak sukienka? jak wy w ogóle piszecie te artykuły :/

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  A co to zasada, że na fashion week nie można przyjść skromnie ubranym? Można! Byleby było się ubranym z gustem. Alexa przyszła ubrana zgodnie ze swoim stylem, to się ceni.

 • blackberry

  Oceniono 6 razy 6

  Fajnie i tak naturalnie, zwłaszcza makijaż mi się podoba :) A stylizacja na 10 jak dla mnie, myślę, że dobrała mistrzowsko dodatki :)

 • martek

  Oceniono 5 razy 5

  Wreszcie wygląda świetnie! Co Wy z tym "zbyt skromnie"?! Przecież gwiazdami mają być stroje z wybiegu. Idealnie dobrane dodatki.

 • missmistake

  Oceniono 4 razy 4

  Pięknie, acz skromnie. Alexa zawsze pokazuje modę z najwyższej półki. :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX