Polskie kanony kobiecego piękna XX-go wieku: dekada po dekadzie w 2 minuty! [WIDEO]

25.06.2015 15:16
Podobno nie ma czegoś takiego jak ideał kobiety. Jednak każda dekada stworzyła swój niepowtarzalny typ, skupiając się na podkreślaniu innych atrybutów urody, czy charakteru. Nasz filmik pokazuje jak zmieniały się w Polsce kanony kobiecego piękna przez ostatnie sto lat. W dwie minuty, na twarzy redaktorki urodowej Lula.pl
A A A Poleć znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum RSS Lula.pl
Komentarze (53)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: weleda

  Oceniono 319 razy 207

  Po pierwsze plagiat. Może byście tak wymyślili coś swojego, oryginalnego, zamiast papugować filmiki, które ostatnio zdobyły popularność na youtube. Po drugie, jak za kanon kobiecego piękna, bo o tym rzekomo traktuje ten filmik, może traktować umorusana twarz kobiety podczas wojny? To po prostu niesmaczne. WSTYD!!!!

 • Gość: justas32

  Oceniono 81 razy 63

  To są kanony piękna popkultury filmowej. To nie są kanony piękna polskiego. Polki w tych wszystkich latach wyglądały i ubierały się inaczej. Nie ma sensu małpować cudzych wzorców jak nasze przecież nie gorsze - tyle ze trzeba by było pomyśleć, a z tym najtrudniej ...

 • Gość: agn

  Oceniono 81 razy 37

  Bez przesady, to nie plagiat, tego typu nagrania pojawiają się w różnych wersjach, taki teraz trend (choć byłoby miło, gdyby redaktorki o tym wspomniały).
  Nie jestem jednak przekonana do przedstawionych fryzur i makijażu, mam wrażenie, że inspiracja raczej szła z amerykańskich filmów. Widziałam dużo zdjęć moich rodziców i dziadków z lat 50-80 i żadna kobieta nie miała podobnych fryzur. Na youtube jest ciekawsza wersja, wpiszcie "100 years of beauty Poland" (i okres II wojny światowej pokazany z większym wyczuciem).

 • Gość: 1960!

  Oceniono 74 razy 28

  Dziewczyna jest przecudnej urody!

 • Gość: retro_gal

  Oceniono 40 razy 28

  1930 najlepsze!!!!!

 • Gość: Alicja

  Oceniono 76 razy 22

  To powinno iść pod plagiat - identyczny filmik jak ten co dwa tygodnie temu podbijał amerykańskie media.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX