Lula.pl: videojug

A A A Poleć znajomemu     Wydrukuj     Podyskutuj na forum RSS Lula.pl

Komentarze (43)

Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 10

  łatwe i przydatnr tym bardziej że jestem tancerka...

 • avatar

  Oceniono 9 razy 9

  byłam kiedyś tancerką i zapewniam, że kok się utrzyma.
  Trzeba tylko odpowiednią ilość wsuwek użyć. Ja osobiście używałam tzw. szpule, czyli takie szerokie wsuwki - i też się trzymało ;) Początkowo nakładałam na koka koszyczek robiony na szydełku, później, nawet bez koszyczka i bez lakieru do włosów wszystko się trzymało, nawet na jednej szpuli. Ot, wszystko zależało od właściwego skrętu ;)
  Bardzo ładnie kok wygląda, gdy kucyk zaplecie się w warkocz - wówczas powstaje misterna plecionka, a jeszcze lepszy bajer, gdy na kucyk założy się jakąś fajną, dużą, kolorową gumkę, wówczas kok wygląda jak kwiat - w środku oczko (z gumki) i płatki (z włosów) na około.

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  najprostszy kok jaki można było wynaleźć ehh....

 • avatar
 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Koka można wykonać z każdych włosów.
  Włosy do pasa polecam porządnie związać ( nawet dwiema gumkami ) na żądanej wysokości i obracając włosy wokół własnej osi przypinać w kształt koka. Usztywnić lakierem ( polecam Elnett, bo gdy efekt nam się nie spodoba, lub w ciągu dnia kok się zniszczy, można bez problemu rozczesać i skręcić od nowa). Koszyczek do długich włosów - jak najbardziej, aczkolwiek nie jest on już zbyt modny ( ale jak wiadomo moda wraca).
  Z włosami do ramion lepsza zabawa. Takowe posiadam i konstrukcji jest wiele. Najszybsze to robiąc kitkę nie wyciągać włosów do końca, powstanie jakby kokonik, który można opleść gumką albo przypiąć wsuwkami. Polecam także "banana". Są najszybsze

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 6

  fajny spob. i ładnie to wygląda. Szkoda tylko że mam zbyt długie, grube i ciężkie włosy, i mnie sie raczej nie będzie trzymał...

 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  proste i dużo się nie narobi myślałam że to się trudniej robi

 • avatar
 • avatar

  Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  strasznie łatwy, ale ja musiałabym najpierw wyprostować włosy ;p

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX