Makijaż

Rozświetlacz: gdzie go nakładać, dlaczego jest potrzebny i co może zdziałać?

Martyna Wyrzykowska
20.09.2013 09:00
A A A Drukuj
Rozświetlacz nie jest kosmetykiem pierwszej potrzeby. Przynajmniej tak sądzi większość z nas - kupujemy podkład, róż i maskarę, a reszta produktów, to tylko dodatki. Do żelaznego zestawu warto jednak dołączyć jeszcze dwa produkty, często sprzedawane w zestawie - bronzer i rozświetlacz, które służą do modelowania twarzy.

AP

O tej okolicy większość z nas pamięta - w pierwszej kolejności podkreślamy rozświetlaczem kości policzkowe. Kolejność powinna być taka: najpierw bronzer, nieco pod kością policzkową, by stworzyć wrażenie wklęsłości; następnie, zaraz nad nim rozświetlacz, dający iluzję wypukłości. Na koniec obie warstwy łączymy, nakładając na środek róż. W ten sposób policzki są wyrzeźbione, ale kolory łagodnie się zlewają i twarz wygląda naturalnie.

Zobacz więcej na temat:

 • 2
Komentarze (17)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: S.

  Oceniono 26 razy 16

  Pani Martyno uwielbiam Pani artykuły. Są pomocne i przede wszystkim inne niż na pozostałych portalach. Pozdrawiam serdecznie :)

 • 3alfa.alfa

  Oceniono 20 razy 14

  Warto zapamiętać tę stronę i jej autorkę, bo pierwszy przypadek w historii kiedy w GW na siedmiu slajdach jest ta sama fotografia

 • Gość: M.

  Oceniono 12 razy 8

  odwiedzam ten portal głownie ze względu na tego typu artykuły. więcej tego typu porad poprosimy :)

 • Gość: j

  Oceniono 5 razy 3

  świetny artykuł!! w końcu porządnie opisane użycie rozświetlacza!!

 • Gość: Sylwia

  Oceniono 3 razy 3

  Inglot nr 61 polecam.

 • jarvis

  Oceniono 41 razy -5

  Bardzo fajny i przydatny artykuł, ale ten wiecznie zdziwiony maszkaron na zdjęciu odstrasza zamiast zachęcać... To oczywiscie bardzo subiektywna opinia :-) Do trików zacznę sie stosować, choć na "ilustracje" starałam się nie patrzeć ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX