Ślub Oli Kwaśniewskiej - tylko potwierdzone informacje. Dowiedz się, co się szykuje!

Natalia Hołownia
21.09.2012 15:35
A A A
Rozmawialiśmy z menedżerką Oli Kwaśniewskiej na temat tego, co rzeczywiście będzie się działo na ślubie Oli oraz w czym faktycznie wystąpi przed ołtarzem. Oto, co udało nam się ustalić.

Kolaż Lula.pl

Mimo że ślub to numer drugi na liście najbardziej stresujących momentów w życiu każdego człowieka, Ola Kwaśniewska i Kuba Badach czekają na tę chwilę z niecierpliwością i są bardzo pozytywnie nastawieni do tego, co ich za chwilę czeka. "Są bardzo szczęśliwi, nie mogą się już doczekać - powiedziała nam menedżerka Kwaśniewskiej, Małgorzata Herde. - Nie chcieli uciekać, chować się, dlatego nie wyjechali za granicę i pobiorą się właśnie w Polsce. Mają jednak nadzieję, że nikt i nic nie zakłóci im tej wyjątkowej uroczystości" - dodała. My też chcemy w to wierzyć, jednak zamieszanie wokół ślubu Oli jest ogromne! Podobno dziennikarze i fotoreporterzy występowali nawet o akredytacje na to wydarzenie... No cóż, nie codziennie przecież możemy obserwować "prezydentównę" - jak niektórzy mówią o Oli - wypowiadającą sakramentalne "tak". Ufamy, że wszystko przebiegnie dokładnie tak, jak Ola to sobie zaplanowała. A co dokładnie ma w planach?

 

Lubisz nasze artykuły? Zostań naszym fanem klikając tutaj

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (15)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • tita91

  Oceniono 49 razy 31

  Rozumiem, że jest to w pewnym sensie oryginalna i wyjątkowa uroczystość, bo ślub bierze córka byłej głowy naszego państwa, ale czy od razu ślub roku? Tu bym nie przesadzała...

 • Gość: basia

  Oceniono 64 razy 46

  Dlaczego uparcie twierdzicie, że Ola to gwiazda radia i telewizji?!!! Jaka ona gwiazda? Co takiego dokonała, oprócz tego, że jest córką byłego prezydenta? Dlaczego piszecie, ze całła Polska ekscytuje się jej ślubem? To bzdury. Cała Polska ma własne życie!!!! Nie obchodzi nas Ola.

 • rezun

  Oceniono 18 razy 14

  Ślub jak to ślub.
  Wypada życzyć młodym szczęśliwego życia, o majętność nie ma co się martwić.
  Jedni zazdroszczą, Jarka to wścieka, jednak Badach to nie komuch Dubieniecki.

 • Gość: binio01

  Oceniono 27 razy 11

  Gdyby nie ojciec - twardy komunista nie byłoby jej w mediach ... At ym bardziej tzw . solidarnościowych

 • mgr.nauk

  Oceniono 23 razy 11

  że też qrwa nie mogie być bo akuratnie mam wtenczas odszczurzanie w garażu.

 • Gość: lutek

  Oceniono 18 razy 4

  Kuba uciekaj !!!
  Jeszcze nie wszystko stracone.

 • Gość: mongolia

  Oceniono 5 razy 3

  Czy Lula to portal o modzie, czy o młodej Kwaśniewskiej, bo mam wątpliwości. Cztery teksty o Kwaśniewskiej na głównej stronie. Podobno Kwaśniewska próbuje wymusić na redakcjach, aby nie publikowały informacji o uroczystości, ale wszyscy wiedzą, co,jak, gdzie,za ile itd.

 • azeta7

  Oceniono 1 raz 1

  Przegapiłem!!! Polacy! Czy coś sie stało?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX