Kolekcja ślubna Vera Wang - wiosna 2014

Magdalena Bloch
01.05.2013 10:30
A A A

fot.Vera Wang

Vera Wang 2014 Spring Bridal Collection

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (7)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • qualu

  Oceniono 9 razy 9

  Te "gumowe" czarne rękawiczki przywodzą mi na myśl Dextera i jego "służbowy" uniform :D Całość, mimo ciężkich wstawek, wciąż trzyma się stylu ślubnego, a suknie są mimo wszystko lekkie i zwiewne. Piękna kolekcja, mogłabym mieć dwie albo i trzy suknie - może nie do ślubu, ale żeby pomacać, popatrzeć i czasem ubrać.

 • Gość: gość

  Oceniono 5 razy 3

  Moje oko zawiesiło się jedynie na nr 6... nie wiem o co tyle hałasu, widziałam ładniejsze suknie. Te gwiazdki to mają poprzewracane w głowach, ubrały by się w byle worek gdyby był od p.Wang

 • monia866

  Oceniono 4 razy 2

  Myślę,że Polsce te pomysły nie znajdą zbyt wielu zwolenniczek;)I nie chodzi tylko o cenę,są po prostu zbyt ekstrawaganckie;)

 • kuriozum

  Oceniono 4 razy 2

  Polecam ciekawy wywiad z Verą Wang na Business of Fashion (www.businessoffashion.com/2013/04/first-person-vera-wang.html), gdzie projektantka opowiada o początkach swojej kariery i dlaczego lubi przełamywać ślubne stereotypy.

 • Gość: WIEŻABABEL

  Oceniono 3 razy -3

  BRZYDKIE,SMUTNE,NIJAKIE.................. I SUKIENKI I MODELKI. CZEMU TAK ZŁA PROJEKTANTKA "SZYJE" ŚLUBNE KREACJE?, TWÓRZ KOBIETO UBRANKA DLA PRACOWNIKÓW KOŁCHOZÓW W BYŁYM ZSRR I DAJ SOBIE NA LUZ !!

 • fanfashion

  Oceniono 13 razy -3

  sukienki ślubne powinny być zwiewne lekkie, powinny dodawać wdzięku, a nie go odbierać, i nie mam tutaj na myśli, ze czarny kolor go odbiera, bo w dobrze dobranych proporcjach, dodatki w kolorze czarnym mogą nie ujmować dziewczęcego uroku, jedyna suknia z tym kolorem, która zrobiła na mnie wrażenie to suknia z 6 zdjęcia, jednak długie czarne rękawiczki obciążyły całą stylizację.

 • Gość: skurwysynosyn

  Oceniono 8 razy -4

  za długie nie czytałem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX