Największe skandale świata mody. Zniknięcie Zienia, striptiz Jacobsa i inne pamiętne afery 2015 roku

Natalia Kędra
29.12.2015 18:54
A A A
Tymi skandalami i skandalikami żyła branża mody w ostatnich 12 miesiącach. Zebraliśmy najbardziej kontrowersyjne wątki historii mody 2015.

Instagram @themarcjacobs

Marc Jacobs słynie z zamieszczania bardzo prywatnych zdjęć w mediach społecznościowych. Zadbane ciało projektanta dobrze promuje jego markę - dzięki niemu fanom wydaje się, że 52-letni Marc wcale nie zostaje w tyle za nowym pokoleniem młodych zdolnych. Jednak w lipcu Jacobs przekroczył granice - na Instagram trafiło zdjęcie jego pośladków i przyrodzenia.

Słynny projektant utrzymywał, że zdjęcie miało być przesłane w prywatnej wiadomości (o czym może świadczyć też frywolne "zaproszenie" w opisie). Nie wszyscy mu uwierzyli - Jacobs jest królem mediów społecznościowych i trudno go posądzać o zwykłą pomyłkę. Skandalik podejrzanie zbiegł się w czasie z instagramową premierą jesiennej kampanii z udziałem takich gwiazd XX wieku jak Cher i Winona Ryder. Wszystko wyglądało na przemyślaną strategię sprytnego (i zgrabnego) biznesmena.

Więcej o kampanii Marc Jacobs i aferze >>>

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (6)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: miau

  Oceniono 29 razy 27

  "W ten sposób penisy zadebiutowały na wybiegu. Po roku możemy bezpiecznie stwierdzić, że trend się nie przyjął"
  :D :D :D

 • Gość: Lila

  Oceniono 20 razy 18

  zestawienie Paltrow i wiejskiej dziouchy Jastrzębskiej piękne

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 11

  Sugeruję Luli wynajęcie osoby, która przed publikacją artykułów będzie sprawdzała ortografię, interpunkcję i czy aby na pewno nie ma w tekście literówek. Naprawdę, przyda wam się.

 • Gość: tadek

  Oceniono 2 razy 2

  fajny ten maz, pan redaktor wyraznie zauroczony, dziwne ze maciej mowi moje, a nie nasze

 • Gość: problem plecakowy

  0

  Nie wiem jak wy, ale ja mam wrażenie, że artysta chciał przekazać publiczności swój pogląd, że występujące modelki powinny być jednak lekkie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX