Nie uwierzycie, z kim spotykała się Kate Moss! Lista jest długa i imponująca, znalazł się na niej nawet mąż Angeliny Jolie

Natalia Hołownia
16.01.2016 09:23
A A A
Syn prezydenta USA, gwiazdor "50 Twarzy Greya", James Bond czy zdobywca 3 Oscarów. Z okazji 42 urodzin supermodelki przypominamy jej słynne romanse.

EastNews

Brytyjska supermodelka i hollywoodzki aktor spotykali się w latach 1994-1998. Uchodzili wtedy za najpiękniejszą (i najbardziej stylową!) oraz najbardziej zbuntowana parę. Razem pozowali do odważnych sesji (również prywatnych), palili jointy i słuchali Nirvany. Na czerwonym dywanie błyszczeli, na co dzień preferowali styl grunge. Na początku związku Kate Moss miała ledwie 20 lat. Do dziś twierdzi jednak, że romans z Johnnym Deppem był jednym z najważniejszych w jej życiu. W jednym z wywiadów modelka wyznała, że długo opłakiwała rozstanie. Ceniła Deppa za autentyczność, za to, że nigdy nie był konformistą i chodził własnymi drogami. Przypomnijmy, że wcześniej, w latach 1990-1993, aktor był zaręczony z Winoną Ryder, wytatuował sobie nawet jej imię na prawym ramieniu.

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (13)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Małgo

  Oceniono 43 razy 39

  Zmarnowałam właśnie czas na ten fatalny artykuł. Kate Moss jest jedną z największych modelek na świecie, a w celu uhonorowania jej urodzin strona o modzie zamiast o - uwaga - modzie i dokonaniach zawodowych, pisze o miłosnych podbojach? Przecież to jakiś absurd! I ile lat kończy Kate - raz piszecie, że 42 lata, a raz że 43. A jakie znaczenie ma fakt, że w katastrofie Kennedy'ego zginęła też jego szwagierka? Kopiuj, wklej? I te komentarze: jakie piękne mieliby dzieci, czekamy na dalsze podboje Kate...

 • Gość: Gość

  Oceniono 29 razy 25

  "jakie piękne mieliby dzieci"- co ja czytam? Hołownia, z takimi tekstami (a nawet i wogóle, z takimi "artykułami") to tylko na plotka i pudelka, ewentualnie do programu "na językach", a nie na stronę aspirującą do bycia poważnym portalem modowym. Nie rób z czytelników debili.

 • Gość: g.

  Oceniono 24 razy 24

  żenujący artykuł.

 • Gość: dc

  Oceniono 26 razy 22

  boze, co to za artykuł w ogole ?

 • Gość: mp

  Oceniono 4 razy 4

  Weszłam na Pudelka przez przypadek czy co?

 • Gość: Lila

  Oceniono 1 raz 1

  Pomijaj fakt, że ten artykuł jest na poziomie brukowca, to jeszcze został pominięty Jefferson Hack. Długoletni partner Moss i ojciec jej córki.

 • Gość: Liza

  Oceniono 1 raz 1

  To jeszcze Lula czy już Pudelek? I dlaczego nie usuwacie wulgarnych komentarzy - czyżby i was porwał wicher "dobrej zmiany"?

 • Gość: 0 fvqekcmn

  Oceniono 1 raz -1

  tylu pięknych facetów, a mąż w końcu - brzydal:) typowe. Ale czy to ważne? dobrze, że wyszła z nałogu, bo dziecka szkoda.

 • Gość: wiktormarzena

  Oceniono 2 razy -2

  ...a jak kolega z lądka mówł, że miał ją jego pies, to miałem wątpliwości.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX