Co jeszcze osiągnie?

Monika Brodka gwiazdą wrześniowego

"Nie chodzi mi o wielka amerykańską karierę, raczej o poczucie, że nie jestem zamknięta w granicach Polski. Ciekawa jestem, jak to jest spać na materacu u znajomych i występować przed publicznością, która mnie nie zna. Chcę się sprawdzić, poczuć się jeszcze raz anonimowo. Jeszcze raz coś zdobywać, osiągać" - mówi.

Na zdjęciu w kurce Proenza Schouler, spodnie i buty Marni.

Jak wam się podoba sesja z Brodką? Głosujcie w sondzie.

PYTANIE Co sądzicie o sesji z Moniką Brodką z najnowszego "Elle"?

 Bardzo udana, zachwycające stylizacje!
 OK, ale bez rewelacji.
 Zupełnie do mnie nie trafia.

Zobacz więcej na temat:

Komentarze (6)
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: vanilliowa

  Oceniono 24 razy 22

  Z Brodki zrobiła się artystka pełną gębą. Nie gwiazda, tylko artystka. Troche sobie o niej czytałam ostatnio... Robi świetną muzykę i wygląda nietypowo. Jeśli nie chce się w coś ubrać, nie robi tego. Nie zmusza się do założenia czegoś ze względu na metkę. I to mi się w niej podoba. Ma swój sposób patrzenia na świat i wyrażania siebie.

 • locaabbey

  Oceniono 12 razy 12

  Sesja nie jest powalająca , ale osobiście jestem fanką stylu Moniki Brodki , ponieważ bawi się modą i widać że lubi eksperymentować.

 • Gość: apple

  Oceniono 7 razy 7

  Uwielbiam Brodkę i lubie jej sobie posłuchać. Styl ma genialny. Jednak ta sesja mało przmawiająca ale jest OK bo jest kolorowa trochę zabawna. No nie wiem czy takie nudne tło było ingerencją Brodki czy redakcji ale jest nudne jak na wyobraźnie Moniki można było się spodziewać czegoś więcej ale spoko, nie jest źle i mam wrażenie że nawet FotoShop nie został tak nadużyty jak to się często w Polsce zdarza, a i nareszcie na okładce jest ktoś wartościowy co sobą coś prezentuje a nie Marsjanka Siwiec czy Grycanki Górniaczki Rusinki i inne celebrytki. W Polsce jest naprawdę wiele wspaniałych ludzi którym można by było poświęcić trochę czasu na sesje która będzie hmm głupio zabrzmi wartościowa. Choćby ci młodzi Iza Lach na ten przykład.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX